На особистий прийом до міського голови звернулись три валківчанина і один житель Минківки.

Дата: 17.08.2021 16:45

Більшість питань, що порушували громадяни, стосувались благоустрою територій. Так, мешканка багатоквартирного будинку на в’їзді Пушкіна скаржиться, що без її дозволу невідомі спиляли горіх, який вона вважала своїм, а гіллям перекрили прохід до баків для сміття. Вона також прохала звернути увагу працівників благоустрою на норми висадки дерев біля будинків, оскільки вважає, що біля її будинку вони висаджені не правильно.

Мешканка вулиці Перекіпська прохала допомоги у ліквідації старих аварійних, на її погляд, акацій, а житель Минківи порушив питання приведення у належний стан узбіччя доріг в селі .

Ще одне з піднятих питань стосувалось порядку надання матеріальних допомог громадянам на лікування.

Практично всі питання вирішено позитивно. З питань надання матеріальних допомог надано роз’яснення щодо порядку виплат.