Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

Дата: 17.08.2021 13:33

Відповідно до пунктів 11, 12, 17 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, коммунального закладу охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (із змінами) Валківська міська рада оголошує  про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ», обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності ( за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати наступні документи:

• заяву щодо згоди на участь у конкурсній комісії встановленого зразка (додаток 1);
  • попередження про вимоги встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додаток 2).

При собі мати документи, що посвідчують особу.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» додатково подається протокол загальних зборів (конференції) трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»  за підписом головуючого та секретаря зборів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додатково подаються:

• витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;
  • витяг із Статуту громадського об’єднання, що підтверджує відповідні функції громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності;
  • подання (протокол загальних зборів громадського об’єднання) щодо надання кандидатур представників для включення до складу комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії  приймаються у  відділі з питань кадрової роботи за адресою: м. Валки, вул. Харківська, буд. 16, каб. 21   протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення – до 17.00 год.  31 серпня  2021 року.

Валківському міському голові

Валерію СКРИПНІЧЕНКУ
________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові)
    (місце проживання (реєстрації),
             (контактний телефон)
               (контактний e-mail)

ЗАЯВА

Я, __________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові)

даю згоду на участь у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕНЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» від

________________________________________________________________________________________.

(найменування установи, закладу охорони здоров’я, громадської організації)

Повідомляю, що не маю судимості за вчинення умисного злочину, адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, конфлікту інтересів.

Надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних».

За достовірність даних несу повну відповідальність.

«___» ____________ 20__ року

(дата)

______________
(підпис)

(прізвище, ініціали)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про вимоги встановлені

Законом України «Про запобігання корупції»

Згідно підпункту "в" пункту 2 частини першої статті 3  Закону  України «Про запобігання корупції» (далі – Закон),  особи, які увійшли до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу, є суб’єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Відповідно до абзацу другого частини третьої статті 45 Закону, вищезазначені особи подають декларацію «кандидата на посаду» за минулий рік  протягом 10 календарних днів  після  входження (включення, залучення, обрання, призначення) до складу відповідної комісії.

Днем входження (включення, залучення, обрання, призначення) особи до складу  комісії, є день видання (прийняття) документа, на підставі якого особа увійшла (включена, залучена, обрана, призначена) до її складу.

Про вимоги встановлені Законом України «Про запобігання корупції», попереджений (попереджена).

«___» ____________ 20__ року

(дата)