Міський голова провів особистий прийом громадян у Благодатному.

Дата: 11.08.2021 16:50

Цього разу звернень було не багато, але практично всі вони стосувались актуальних у громаді питань. Головне з них - ремонт дороги, що з’єднує село з центральною трасою Київ-Харків-Довжанський. Міський голова пояснив, що оскільки дорога перебуває на балансі ДП «Дороги Харківщини», тож і ремонт проводить це підприємство. Він також зауважив, що частина ямкового ремонту на цьому шляху вже зроблено. Актуальною залишається у Благодатному і проблема доставки газу – оформлення угод з газопостачальними організаціями.

Окрім звернень, мешканці Благодатного обговорили з керівником громади питання оптимізації закладів освіти та проблеми медицини. Запитували й про вакцинування, чи потрібно це робити. Валерій Скрипніченко зупинився на кожному питанні окремо та надав роз’яснення.

І наостанок зауважив, що вакцинуватись безпечно і сам вже зробив відповідне щеплення.