Звернення Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з приводу вакцинації проти COVID-19

Дата: 11.08.2021 15:48

Шановні мешканці Валківської громади.

Звертаюсь до вас, аби запобігти у нашій громаді розповсюдженню коронавірусної хвороби, спалах якої, за словами медиків очікується вже восени. Попередньо прогнозовано, що перебіг її буде складнішим, аніж перші дві хвилі, хоча і весною цього року лікарні були перевантажені.

Тому, як очільник громади, ввважаю за потрібне закликати вас пройти вакцинацію. Відразу зауважу, що медики наголошують - всі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. За словами медиків, вакцини пройшли всі необхідні етапи досліджень, які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби. Також хочу привести для прикладу розвинуті країни світу, такі як ОАЕ, Сингапур, Австрія, Германія, США, країни ЄС – рівень вакцинації населення в них сягає до 80 відсотків.

Сьогодні в нашій громаді пройшли повний курс вакцинації 1648 громадян, що становить всього 6 відсотків від дорослого населення, тому і ризик інфікування залишається високим.

Наостанок додам, що особисто я вакцинувався і частина моїх колег також. Тож вважаю за потрібне нагадати валківчанам про безпечність і необхідність вакцинування. Не наражайте на небезпеку себе та близьких.

З повагою, Валерій Скрипніченко