Станом на 09 серпня у Валківській громаді вакциновано першою дозою вакцин 4108 чоловік, другою дозою – 1591.

Дата: 10.08.2021 16:17

Нагадаємо, що вакцинуватись можуть всі охочі.  Як повідомила головний лікар КНП «Валківський ЦПСМД» Марина Орлова, вакцини є в достатній кількості. Зауважимо, що всі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. Вони пройшли всі необхідні етапи досліджень, які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби.

Вакцинація надає переваги і подорожуючим, оскільки окремі країни відкривають кордони для тих, хто пройшов повний курс щеплення.

У Валківській громаді працюють пункти щеплень (АЗПСМ м. Валки, АЗПСМ смт. Ков'яги, АЗПСМ смт. Старий Мерчик), центр масової вакцинації  (за адресою м. Валки по вул. Харківська,7), та дві мобільні бригади на базі КНП «Валківський ЦПСМД».