«Якщо гуртом, то проєкт втигнемо запустити» - голова молодіжної ради Анна Розумна.

Дата: 10.08.2021 13:56

Молодіжна рада м. Валки реалізує ще один свій проєкт – виготовлення власними силами палетних диванів із піддонів для створення дозвіллєвої локації у парку «Сонечко».

У планах молодіжки міста використання  цих диванів для перегляду кінофільмів під відкритим небом. До речі, це вже третій рік у Валках «кіно-парк» засвічуватиме  екран до дня Незалежності України.

Та користуватися диванами зможуть усі, хто відпочиватиме у парку:  молоді мами з малечею, діти різного віку і, звичайно, молодь.

За підтримки міської ради та спонсорів вдалося зібрати усі будівельні матеріали, самі вже розпочали малярні роботи.

Дійшли до головного завдання  - сконструювати дивани.

Якщо чесно, самі не впораємося.

(те, що планується виготовити)

Звертаємося за допомогою до хлопців, чоловіків, пап, дідусів. У нас є один шуруповерт та достатньо саморізів. Потрібні ще інструменти для скручування та розпилювання.

Якщо гуртом, то проєкт втигнемо запустити до 20 серпня. Сподіваємось на велику СИЛУ соцмереж.

Збір у дворі міської ради цієї п’ятниці, 13 серпня, на 13.00 год.

Молодіжка буде вдячна всім за підтримку та допомогу.

Голова молодіжної ради міста Анна Розумна.