Про  ремонт доріг у Високопіллі асфальтним зрізом  і не тільки.

Дата: 05.08.2021 14:16

Чи можна ремонтувати дороги без бюджетних коштів? Можна. Це доводить староста Високопілля Анатолій Скрипник.

Залучившись підтримкою та допомогою місцевих фермерів, у селі провели щебенування доріг кількох вулиць. Асфальтним зрізом, наданим безкоштовно нашій громаді дорожньою фірмою «Онур», провели ямковий ремонт проблемної частини ділянки підїздної дороги до Високопілля.

«Вирішити питання ремонту ділянок доріг у селі вдалося завдяки фермеру  Грубник Роману Леонідовичу, який  безкоштовно надав щебінь  та Сухіни Василя Івановича, який допоміг із навантаженням будматеріалу. Допоміжні роботи лягли на плечі працівників благоустрою. Хочу подякувати усім за небайдужість та виконану важливу для усіх нас роботу. І нехай ремонт частковий і тимчасовий, та все ж ситуацію із дорогами в цьому році ми суттєво змогли поліпшити» - з радістю зазначив Анатолій Скрипник.