Як не стати жертвою торгівлі людьми розказали експерти з даного питання.

Дата: 03.08.2021 13:59

У Валках сьогодні побували представники благодійного фонду «Карітас Харків», які провели профілактичний роз’яснювальний захід на тему протидії торгівлі людьми. Заступник міського голови Ольга Борщ, яка була присутня на заході, зазначила, що подібні роз’яснення бувають дуже необхідними в умовах сучасності, особливо для тих, хто хоче вирушити за кордон у пошуках роботи.

Спікер семінару Ігор Тридуб, який є експертом з протидії торгівлі людьми, розказав присутнім, що практика показує, що ніхто не може почувати себе в повній безпеці відносно загрози потрапити у таку пастку, адже об’єктом подібних злочинів  може стати будь-яка людина незалежно від віку та статі. Тому, щоб не потрапити в категорію «живого товару», необхідно знати ряд рекомендацій, що стануть в нагоді кожному, хто хоче виїхати за кордон. «Коли людина стає жертвою торгівлі людьми, у неї більше шансів вирватись з полону, знаючи хоча б мінімальну інформацію та алгоритм дій в подібних умовах», - підкреслив експерт.

Присутнім також було презентовано ряд відеороликів та друкованих матеріалів, приведено приклади торгівлі людьми та перелічено ознаки, за якими можна визначити, чи є та чи інша особа жертвою.

На заході також були присутні представники поліції, соціальних служб, Валківської філії обласного центру зайнятості, на базі якого пройшов захід. Семінар був організований для  громадян, що зараз перебувають на обліку в центрі зайнятості як такі, що шукають роботу.