У Валківській лікарні почало працювати нове приймальне відділення.

Дата: 02.08.2021 11:50

Тепер всі хворі, які потраплятимуть на лікування у Валківську центральну лікарню, проходитимуть через нове приймальне відділення. Тут також надаватимуть професійну медичну допомогу ургентним хворим. Для цього у відділенні обладнані міні-операційна, пологовий зал, реанімація та палати для тимчасового перебування хворих. Передбачено, що пацієнти, які отримали першу допомогу, можуть перебувати у приймальному відділенні не більше доби, а вже після встановлення діагнозу та повного оперативного обстеження вони будуть направлятись для профільного лікування у нашу лікарню.

Варто зазначити, що це буде важливе лікувально-діагностичне відділення, яке працюватиме цілодобово, і від того, наскільки професійно, швидко і організовано буде тут діяти медичний персонал, в певній мірі залежатиме успіх подальшого лікування хворого, а при невідкладних станах – і його життя.