У Барановому благоустрій територій здійснюють жінки.

Дата: 30.07.2021 10:59

Про те, що працівниці благоустрою удвох заквітчали село та роблять його чистим, ми дізнались від старостату.

Дві жінки, Буда Оксана і Тхір Любов щодня виходять на роботу, яку люблять і отримують від неї задоволення. Вони працюють самі, іноді їм допомагає чоловік Любові, але кажуть, що й удвох справляються з будь-яким завданням, говорять, що можуть все.

«Я дуже люблю, коли чисто і красиво, і навіть можу поскандалити, коли бачу, що хтось смітить на вулиці. Моя робота мені приносить задоволення. Ми і фарбуємо, і косимо, і вигрібаємо. Іноді навіть допомагаємо наводити порядок одиноким старим людям, які самі вже не можуть виконувати фізичну роботу. Зараз ми фарбуємо стадіон, іноді буває й так, що зробила б і більше, та фарба закінчується», - сміючись, говорить Оксана Буда та додає що в кожнім ділі треба любити свою роботу, тоді буде результат.

За останні пів року Баранове стало чистішим та красивішим, і все завдяки цим двом господаркам села, бо інакше їх не назовеш. Іноді їм допомагають безробітні громадяни, які працюють на громадських роботах від служби зайнятості.