У дитячому садку у Високопіллі повністю замінили підлогу.

Дата: 27.07.2021 16:14

Як уже ми повідомляли раніше, дитячий садок у Високопіллі з початку створення громади був одним з тих закладів, що найпершими потребують ремонту. Тут потребувала капітального ремонту та повної заміни підлога, оскільки була зруйнована шкідниками, цвіллю та часом. У кімнатах, де відпочивали та грались діти, рівень підлоги між протилежними стінами значно відрізнявся і тому навіть меблі стояли під нахилом.
«Рішення про капітальний ремонт підлоги ми прийняли практично відразу після першого візиту до садочка. До реалізації ідеї залучили небайдужих мешканців села. І сьогодні вже можемо бачити результати. Підлогу повністю замінено та оснащено обігрівом. Отож, взимку дітям буде тепло і комфортно», - повідомила профільний заступник міського голови Ольга Борщ.