Дата: 26.07.2021 16:26

Оголошення

про проведення повторного конкурсного відбору керівника закладу загальної середньої освіти Валківської міської ради

Оголошується конкурс на директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МЕЛЬНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ». Умови проведення конкурсу та кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду дивіться нижче.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МЕЛЬНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Адреса: вул. Валківська, 6, с. Мельникове,  Богодухівський (Валківський) район, Харківська область, 63055

Найменування посади та умови праці

Директор комунального закладу загальної середньої освіти

Посадовий оклад 7577,90 грн.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти

Керівником комунального закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу на посаду керівника ЗЗСО комунальної форми власності відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Валківської міської територіальної громади.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строки їх подання

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

• автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копія паспорта громадянина України;

• копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

• документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

• копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

• довідка про відсутність судимості;

• довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до відділу з питань кадрової роботи Валківської міської ради.

Документи приймаються з 27.07.2021 року по 15.08.2021 року з 8-00 до 17-00 у відділі з питань кадрової роботи Валківської міської ради.

Адреса: вул.Харківська,16, м.Валки, 63002

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурс складається з таких етапів:

• прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

• оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті засновника;

• прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

• перевірка поданих документів на  відповідність установленим вимогам;

• допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

• ознайомлення кандидатів із закладом освіти,  його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

• проведення конкурсного відбору;

• визначення переможця конкурсу;

• оприлюднення результатів конкурсу.

Відомості про уповноважену особу, яка надає  інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі в конкурсі

Дригайло Юлія Олександрівна – начальник відділу з питань кадрової роботи Валківської міської ради

Телефон: 5 22 69