Кращі працівники торгівлі нашої громади отримали нагороди.

Дата: 26.07.2021 16:15

Фото без опису

За поданням Валківської міської ради з нагоди професійного свята працівників торгівлі кращих підприємців цієї галузі відзначено грамотами Харківської облдержадміністрації. Це Катерина Білецька та Василь Лісовин.

Катерина Білецька, власниця магазину «Одяг з Туреччини», працює в галузі торгівлі з 2017 року . Її товари користуються великим попитом у мешканців громади. Облаштувала свій магазин сучасним інтер’єром та постійно поновлює асортимент сучасним та стильним одягом.

Василь Лісовин – підприємець в галузі ресторанного господарства. Працює у кафе «Три карасі», що розташоване на пляжі міського ставу. Завдяки смачній кухні, затишній атмосфері і якісному обслуговуванню кафе є одним із найулюбленіших місць валківчан.

Тож вітаємо з отрманням нагород наших підприємців та зичимо процвітання, розвитку і розширення можливостей.

Довідково: у Валківській громаді в сфері малого підприємництва на початок року зареєстровано 1239 суб’єктів підприємницької діяльності. 142 із них є юридичними особами, 1097 - особи - підприємці.

Переважна більшість підприємців працюють у сфері роздрібної торгівлі, від загальної кількості вони становлять 53 %. У ресторанному господарстві зайнято 2 % суб’єктів господарювання.

Мережа закладів торгівлі в громаді налічує 238 магазинів, 9 автозаправних станцій, 63 кіоски, 2 ринки.

Підприємства ресторанного господарства налічують 22 кафе.

Фото без опису