Порядок надання соціальних виплат, стан доріг та функціонування закладів соціальної сфери – що турбує мешканців села Огульці.

Дата: 26.07.2021 16:11

Під час особистого прийому громадян до заступника міського голови Ольги Борщ, яка опікується питаннями соціальної сфери, жителі села Огульці звернулись з рядом питань. Практично всі з них є актуальними у кожному населеному пункті.

Так, мешканці вулиці Сонячна просять відремонтувати дорогу, що пролягає вулицею, оскільки та була суттєво пошкоджена під час червневих тривалих злив.

Багатодітна мати поцікавилась порядком надання соціальних виплат що їй належать, зокрема, які необхідні документи для отримання коштів у разі, коли одному з членів сім’ї виповнилось 14 років.

Технічні працівники дитячого садка прохали розглянути можливість виплатити їм одноразову допомогу на оздоровлення, оскільки вважають що мають на неї право під час виходу у відпустку.

Під час роботи в селі Огульці Ольга Борщ також побувала у школі, дитячому садку, сільському будинку культури та бібліотеці. Всі заклади потребують покращення умов і оновлення матеріально-технічної бази.

« В рамках можливостей сьогодення необхідно розробити стратегію розвитку села, визначити пріоритетні напрямки та маленькими кроками рухатись вперед», - зазначила заступник ккерівника громади.