В Олександрівці відновили роботу трансформаторної підстанції, яка забезпечувала електроенергією дві вулиці.

Дата: 15.07.2021 17:20

Як повідомили мешканці вулиць, підстанція вже давно давала збій в роботі, а у понеділок зовсім перестала працювати. З цим питанням мешканці вулиць Польова і Трудова звернулись до міського голови під час особистого прийому.

«Люди залишились без світла на цих вулицях. А це значить, що і без води, адже практично у всіх воду з колодязів беруть за допомогою насосів. Без холодильників, у декого зовсім вийшли з ладу дороговартісні електроприлади, практично в кожному будинку, де є інтернет, згоріли роутери», - повідомляє староста Олександрівки Ольга Корсун.

Сьогодні роботу підстанції відновлено. В селі працювали заступник міського голови Сергій Тижненко , начальник Валківського РЕМ Юрій Дубок та старший майстер Віталій Савченко. Спільними зусиллями подачу електроенергії до будинків налагоджено.