Обласний конкурс «Ефективна медицина в громаді»

ЗРОБИТИ МОНІТОРИНГ СЕРЦЕВОГО РИТМУ ТЕПЕР МОЖНА У ВАЛКАХ

Сьогодні у КНП «Валківська ЦРЛ» відбулася презентація реалізованого у нашій громаді проєкту «Збережемо здоров’я валківчан», який переміг в цьогорічному обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» - лікарня отримала п’ять холтерів-моніторів на загальну вартість майже 500 тисяч гривень. (Монітор Холтера - це невеликий портативний пристрій, який веде запис ЕКГ безперервно, як правило, протягом 24-48 годин.)

Координатор проєкту, заступник міського голови Ольга Борщ у своєму виступі зазначила: «Ми змогли покращити якість медичних послуг у нашій лікарні завдяки участі у обласному конкурсі грантів, власним навичкам у проєктній діяльності та бажанні отримати для громади додаткові джерела фінансування. Хочу зауважити, що на розвиток нашої громади ми вже залучили більше 1 мілійона гривень інвестицій.  Вітаю нас із успішною реалізацією цього важливого проєкту, завдяки якому значно покращилися умови діагностування пацієнтів.  Відтепер, щоб зробити моніторинг серцевого ритму не треба їхати до Харкова – це можна зробити у Валках»

Наталія Пугач, начальник управління з питань територіального та місцевого розвитку та Міжнародних зв’язків Харківської обласної ради  привітала присутніх із перемогою та вручила відповідний сертифікат.