17 квітня відбулася нарада ветеранського активу міста

17 квітня відбулася нарада ветеранського активу міста, на яку були запрошені Валківський міський голова В.В. Скрипніченко, завідувач відділу «Центр розвитку громади та медіа-комунікацій» В.В. Ханіна, голови міських ветеранських організацій.

У повістці дня головним питанням було «Про підготовку та проведення звітно-виборних зборів та конференцій за звітний період з 2015 по 2019 рр.»

Також голова міської ветеранської організації А.Д.Шило розповіла про основні напрямки роботи первинних організацій на наступний період.

Спілкуючись із головами  первинних ветеранських організацій, Валерій Володимирович наголосив на необхідності максимального залучення пенсіонерів до лав їх первинних ветеранських спілок та дав відповіді на запитання, які в основному стосувалися роботи вуличного освітлення.

У своєму виступі В. Ханіна розповіла ветеранському активу міста про можливість отримання інформації, що стосується життя ветеранів, на сайті Валківської міської ради, інформувала про «Місцеві ініціативи», а також спільно обговорили кілька цікавих і потрібних справ, які разом із владою можуть зробити для міста.

Be the first to comment