Секретар мiської ради

krivichКривич Антоніна Іванівна, 1961 року народження, українка, уроженка села Мозолівка Валківського району, мешканка міста Валки. Закінчила державний педагогічний інститут імені Григорія Савича Сковороди в 1982 році. Має вищу філологічну освіту за спеціальністю вчитель української мови та літератури. З 1982 по 1989 рік працювала вчителем української мови та літератури Валківської середньої школи. В 1989 році з її згоди переведена на посаду вихователя Валківського дитячого садка «Веселка», де і пропрацювала до кінця 1996 року. У січні 1997 року переведена на посаду методиста-вихователя цього ж дитячого саду, а у вересні 1998 – на посаду психолога.
17 квітня 2002 звільнена із займаної посади за переведенням в зв’язку з твердженням на посаду керуючого справами виконавчого комітету Валківської міської ради. На цій посаді пропрацювала до квітня 2006 року.
Вперше обрана на посаду секретаря ради 19 квітня 2006 на 1 сесії Валківської міської ради 5 скликання. Другий раз – 18 листопада 2010 року. Втретє – 20 листопада 2015 року.

Роботу Антоніни Іванівни Кривич на посаді секретаря міської ради відзначено:
– Грамотою Харківської обласної ради за активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування;
– Почесною грамотою Валківської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування;
– Почесною грамотою Валківської районної ради за багаторічну плідну працю на ниві місцевого самоврядування, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади міста Валки, сумлінність, відповідальність, принциповість, порядність та високий професіоналізм.