Родина Коваль із Валок стали призерами районних змагань “Мама, тато,я – спортивна сім’я”

16 квітня у СК ДЮСШ «Спорт для всіх» м. Валки в рамках відзначення Дня Спорту та Всеукраїнського Дня футболу відбувся районний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та турнір з міні-футболу серед дітей 2008-2010 років народження.
На спортивне свято до Валок прибув почесний гість, голова комітету збірних команд України, заслужений тренер України Мирон Богданович Маркевич, який разом із керівниками району В. Войтенком та В.Оношею привітав учасників змагань та провів церемонію нагородження.
У родинних спортивних змаганнях прийняли участь 9 сімей із Валківського району. Валківську територіальну громаду представляли родини Зюбан та Коваль. За наполегливість і наснагу у підкоренні спортивних вершин, всі учасники були нагороджені грамотами організаторів та подарунками від своїх територіальних громад.
За результатами змагань 1 місце отримала сім’я Андрущенко із с. Шарівка, 2 місце здобула родина Коваль із Валок і 3 місце виборола сім’я Несміян із с. Благодотне.

Вітаємо переможців і бажаємо досягнути ще вищих спортивних висот.

Be the first to comment