Пішла із життя депутат Валківської міської ради VІІ скликання Лях Галина Яківна

8 квітня, на 76 році, після тяжкої хвороби, пішла із життя Лях Галина Яківна, депутат Валківської міської ради VІІ скликання.

Народилася Галина Яківна у м. Нальчик Кабардино-Балкарської Автономної Республіки. До України переїхала разом із родиною у 1963 році. 26 років свого трудового життя присвятила роботі в органах внутрішніх справ – працювала секретарем Валківського райвідділу міліції МВС України у Харківській області.

Робота в правоохоронних органах ствердила в Галині Яківні високі почуття відповідальності, справедливості, небайдужості до чужого горя, життєвої мудрості. Як депутат свого округу, вона завжди вирізнялася активністю, переймалася проблемами мешканців своєї дільниці і нашої громади в цілому.

Почуття глибокого жалю та скорботи наповнюють наші серця. Її теплий погляд і добра посмішка назавжди залишаться дороговказом милосердя для всіх, хто знав Лях Галину Яківну.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким.

Світла пам’ять Вам, шановна. Спочивайте з миром.

Валківський міський голова В.Скрипніченко,

секретар ради А.Кривич,

депутатський корпус VІІ скликання,

виконавчий комітет та апарат міської ради.

Be the first to comment