Поліція Валківщини попереджає – остерігайтесь телефонних шахраїв!

Працівники поліції Валківського відділу поліції нагадують про те, як не потрапити на гачок зловмисників.

Наприклад, якщо ви отримали дзвінок від «близького родича або знайомого». Зловмисники можуть вам повідомити, що родич начебто потрапив у неприємну ситуацію, йому загрожує відкриття кримінального провадження і вас просять передати гроші начебто співробітнику правоохоронних органів. Не панікуйте та не намагайтеся одразу виконати вимоги злодіїв, а поставне низку прямих запитань. Вони повинні бути такими, відповіді на які знаєте тільки ви та ваш родич. Також для перевірки ви можете попросити описати свій зовнішній вигляд.

Якщо на вулиці до вас підійшла підозріла людина або представилась нібито представником правоохоронних органів, запитайте, в якому підрозділі або відділі поліції працює громадян, перевірте посвідчення.

Ні в якому разі не говоріть про наявність у вас грошей та не передавайте кошти невідомим особам, з якими ви щойно познайомились на вулиці. Не переводьте кошти на чужі рахунки, не називайте своєї адреси, куди можуть приїхати сумнівні люди, щоб забрати кошти. Пам’ятайте, що зловмисники користуються вашим розгубленим емоційним станом виключно у власних цілях.

Начальник Валківського відділу поліції ГУНП в Харківській області підполковник поліції Ярослав Жидовцев  закликає громадян бути уважними та пильними. Бережіть себе та своє майно!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*