На пленарному засіданні позачергової ХХVI сесії Валківської міської ради депутатами розглянуто та прийнято 28  рішення з питань, внесених до порядку денного сесії

На початку сесійного засідання Валківський міський голова В.В.Скрипніченко привітав юних  важкоатлетів міста із досягненнями у спорті та вручив Грамоти Валківської міської ради.

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток спорту, перемогу у  Чемпіонаті  України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з важкої атлетики (вагова категорія 77 кг) та отримання спортивного звання „Майстер спорту України” Москвіну Максиму Руслановичу.

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток спорту та перемогу у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 15 років з важкої атлетики (вагова категорія 45 кг) Москвіній Карині Русланівні.

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток спорту та перемогу у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 15 років з важкої атлетики (вагова категорія 89 кг) Крецу Кирилу Олександровичу.

Всі нагороджені були відзначені грошовими винагородами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*