Вітаємо з професійним святом

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаю вас із професійним святом!

День працівника соціальної сфери відзначають фахівці, які присвятили себе гуманній справі — роботі з людьми, що потребують допомоги та підтримки. У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта, совість. У наш непростий час ви робите все можливе, щоб великі ідеї добра і справедливості не згасали, а продовжували жити і розвиватися.

Особливі слова вітання моїм добрим друзям, колегам та колежанкам управління праці та соціального захисту, з якими мені поталанило плідно працювати  сім років.

Ви щоденно піклуєтеся про ветеранів війни і праці, про літніх людей, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, переселенців, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Допомагаєте їм долати життєві труднощі, вірити в себе і свої можливості, знаходити вихід із найскрутнішої ситуації.
Щиро вірю, що ваша працьовитість, компетентність і надалі служитимуть людям.

Бажаю вам безмежного натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Щоб ніколи не вичерпалася ваша віра у щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою,

Валківський міський голова                                          Валерій

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*