Вакансії

15 січня 2019 року

 

Валківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу реєстрації міської ради, віднесеної до VІ категорії посад в органах місцевого самоврядування. 

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта за кваліфікацією «юрист», стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі чи в інших сферах управління не менше двох років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я міського голови заяву, до якої додаються: заповнена особова картка (Ф-П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6; копії документів про освіту; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовозобов’язаних); декларація про доходи за 2018 рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються по 18 лютого 2019 року включно за адресою: м. Валки, вул. Харківська, буд. 16, приймальня міської ради, 1 поверх.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за тел. 5-14-41.

       Конкурсна комісія